Vítejte

jitka.jpg
Jitka Stehlíková
vás vítá na svých stránkách.


AKTUÁLNĚ

SRÍ LANKA 2017
Dvoutýdenní jógový kurs

15. - 29. března 2017

Předpokládaná cena komplet 35 tis.Kč
(letadlo, transfery, ubytování se snídaní a jógový kurs)
Podrobnosti v rubrice
Jóga/Týdenní kursy

Kdo má zájem o čtyřtýdenní pobyt s jógou na Srí Lance,
můžete se hlásit také. Dva týdny před tzv. oficiálním kursem budete mít možnost prodloužit si pobyt se začátkem od 2. března, jógovat budeme pravidelně ráno
a na další praxi jógy se vždy domluvíme buď individuálně, nebo
společně. Ráda vás při jógové praxi provedu. Cena je stejná pro oba dvoutýdenní pobyty.

Zájemci, můžete se hlásit, zbývají 4 VOLNÁ MÍSTA.Zajímají-li vás především hluboce tvořivé stránky života, nechejte se inspirovat.


Isadora nabízí práci na celistvém nahlédnutí na člověka ve vztahu ke kosmickým silám, k duchovním sférám a nabízí vám možnost podílet se na rozvoji své osobnosti, své duše, svého ducha.

Seznamte se se systémem integrální jógy. Můžete se přihlásit na kursy víkendové, týdenní  a pravidelné.

V poradnách nabízím hloubkové rozhovory a rozbory horoskopu, určení enneagramového typu a práce s ním, jógovou psychoterapii či psychofonetickou práci s tělem.

Individuální práce s klienty je diskrétní a citlivá - a je jen pro ty, kteří jsou víc zvídaví než leniví, víc nespokojení než v pohodě, víc otevření než lpějící na neplodných rituálech duše. Ale pohneme i s některými zatvrzelci...

Kursy, semináře, konzultace, ozdravné pobyty, poradny, doprovod duše - jsem tu pro vás.

Vstupte, prosím, dál ...Mgr. Jitka Stehlíková praktikuje integrální jógu přes třicet let, je žákyní legendy české jógy PhDr. Milady Bartoňové. Pobývala v Indii (2002, 2006-7), meditovala na Arunáčale. Tráví pravidelně několik týdnů v roce v mlčení na kursech  kontemplace s učitelem Janem Šedivým.  Kromě jógy se zabývá astrologií, enneagramem, snovou terapií a dalšími celostními systémy.  Věnuje se psaní článků, básní a vydávání knih. Velkou láskou je jí také pohybové umění eurytmie.